Tradicinėje švaros akcijoje „Darom“ KASP Didžiosios kovos apygardos rinktinės Nekinetinių operacijų kuopos kariai balandžio 23 d. dalyvavo su kartu besitreniruojančiais JAV kariais.
Parašė Aidas Žaliukas   
Penktadienis, 29 Balandžio 2016 09:42

„Mūsų kuopa šioje akcijoje dalyvauja jau ne pirmą kartą, nuolat tvarkome pasirinktą ruožą, kuriame ne tik surenkame šiukšles, bet ir atliekame kitus gerbūvio darbus. Šį kartą prie mūsų prisidėjo iš JAV atvykę kariai, su kuriais reguliariai treniruojamės bendrų pratybų metu“, - sakė NOK vadas kpt. Rytis Ermalis.

Amerikiečiai džiaugėsi galimybe prisidėti prie šios socialinės akcijos. „Smagu prisidėti prie pastangų pagražinti Vilnių“ – sakė jie. Pasak amerikiečių, bendras darbas sustiprino mokymų metu užsimezgusią draugystę.

Keliasdešimt „nekinetininkų“ šį kartą tvarkė prie sostinės Žirmūnų tilto įrengtą parką: rinko šiukšles, šalino krūmus, genėjo medžius. Siekta aplinką paversti kuo jaukesne poilsio oaze. „Tradiciškai didžioji dalis šiukšlių - tai kas liko po čia kažką šventusių žmonių bei šunų „palikimas“. Norėtųsi tiek vieniems, tiek kitiems priminti, kad nebūtų kiaulės, nes juk patys ne vieną kartą čia apsilanko. Negi nebūtų maloniau grįžti į švarią aplinką“, - sakė NOK vado pavaduotojas kpt. Jaroslavas Dubako.

Prie aplinkos puoselėjimo KASP NOK prisideda sistemingai ir ne tik akcijos „Darom“ metu. Tradiciškai tvarkomas Neries regioniniame parke esantis Elniakampio piliakalnis.