"Nematomo fronto" įkvėpta rudens pradžia!
Parašė MariusG   
Antradienis, 16 Rugsėjo 2014 20:22
 

Turbūt mažiausioje ir jaukiausioje kino salėje Vilniuje užgniaužę kvapą stebėjome šį puikų laisvės kovų, istorijos, meilės ir pozityvizmo gijomis numegztą meno kūrinį – „Nematomą frontą“. Po seanso  dar ilgai salėje „stovėjo“  tyla – dar kartą mąstėme, vertinome, didžiavomės mūsų šalies kova už laisvę.

 

Tikime, žinome ir džiaugiamės, kad prireikus  - Mes, 80 tvirtų, motyvuotų karių taptume, nors ir nedideliu, bet vieningu ir nepasiduodančiu „frontu“!

Filmas apie partizanus buvo karių savanorių pilietiniam ugdymui skirtos popietės dalis. Įdomi, informatyvi ir nūdienų aktualijų pavyzdžiais praturtinta daktaro Nerijaus Maliukevičiaus paskaita-diskusija „Informacinis karas“ ypač aktuali kuopos kariams, kurie rengiasi reaguoti ne vien į karines grėsmes. Dėkodami gerbiamam svečiui ir žinodami jo kaip Šaulių sąjungos nario statusą tikimės tęsti bendradarbiavimą ateityje.

Savaitgalį vertinta civilinė aplinka, planuotos CKB operacijos, rengti pristatymai. Studijuoti teisiniai aktai, doktrinos, ruoštasi artėjantiems dideliems mokymams, kuriuose laukia rimtos CKB užduotys. Intensyviai, motyvuotai,  darbščiai, prasmingai!