Generolo pėdsakais-derybų menas ir kiti CKB iššūkiai
Parašė MariusG   
Antradienis, 17 Birželio 2014 15:17

Geriems dalykams aprašyti reikalingas laikas.. Suprasti, išanalizuoti, įvertinti tai ką patyrei.. Tada gali ramiai imti kamufliažinę pluksną ir sėsti prie dar vieno 801 CKB kuopos dienoraščio lapo.. Gegužės mėnesio vidurio potyriai tokie jog privalo atgulti juodo rašalo pavidalu!

Rodos visai neseniai rikiavomės prieš iškilaus, garbingo generolo Jono Žemaičio biustą-o štai mes jau ir jo vardo Lietuvos karo akademijoje. Šiandienos pratybų sumanymas reikalauja erdvesnių patalpų, todėl ištikimi mūsų didvyrių sekėjai jau išsirikiavę vienoje iš Antakalnio kalvų papėdėje.

Mintis pasikviesti Vilniaus universiteto socialinių mokslų daktarę, docentę Dalią Bagdžiūnienę kilo Ignui. Jis, kaip ir daugelis iš mūsų, deda visas pastangas, kad kuopos karių rengimas būtų maksimaliai naudingas, įdomus ir įvairiapusis. Diena praleista su gerbiama docente buvo ypatingai naudinga profesine prasme. Derybų menas-civilių ir karių bendradarbiavimo specialistų "duona kasdieninė".

Kaip pasiruošti susitikimams, kokios strategijos ir taktikos laikytis, kaip pasiskirstyti užduotimis, ką daryti iškilus netikėtoms situacijoms-visa tai metodiškai, nuoširdžiai ir su didelės patirties lydima ramybe mums aiškino ponia Dalia. Nestandartinis mokymas, didelis dėmesys aptarimams, kasdienės ir karinės derybinės situacijos-visa tai iš karių pareikalavo sumanumo, žinių ir lankstumo. Džiugu, kad svečiai dažnai akcentuoja mūsų karių motyvaciją, iniciatyvą ir norą. Būtent šios savybės-tiesus kelias tobulėjimo link.

Dėkodami viešniai įteikiame rinktinės vado padėkos raštą, kartu mintimis jį pasirašydami visi penkiasdešimt. Dar kartą tariame didelį AČIŪ Jums ponia Dalia, linkime sėkmės ir tikimės, kad mūsų keliai dar susikirs kažkurioje gyvenimo žinių ir tobulėjimo kryžkelėje!

Sekmadienis praleistas Vanaginės miške, kuriant laužus neturint degtukų, statant priedangas nuo lietaus, perduodant radijo ryšio pranešimus, veikiant minų lauke, suteikiant draugui medicininę pagalbą ir sprendžiant CKB testus. Šįkart nugalėtojų taurė Vidmanto ir jo komandos rankose, pasitenkinimas ir šypsena praleidus dar vieną gerą ir naudingą savaitgalį-kiekvieno veide!