2013. 801. Emocijos.
Parašė MariusG   
Antradienis, 31 Gruodžio 2013 13:30Posakis byloja, kad niekas nebėga greičiau už laiką. O jei dar jis įdomus, praleistas siekiant tikslo, gerų kolegų, draugų rate.... Akimirka..

Taip galėčiau apibūdinti šiuos pirmus, praleistus vadovaujant ir tarnaujant kartu su kariais savanoriais, žaibiškai prabėgusius metus. Tačiau į tą akimirką sutelpa tiek daug – malonus jaudulys artėjant pirmajai metų rikiuotei,  intensyvus pasiruošimas mokymams, per juos, savo žiniomis, stebinantys kariai, nematytos gražios mūsų šalies vietos, nepažinti žymūs, įdomūs žmonės, kurie nedvejoja paklausti dėl susitikimo su kariais.

Kario gyvenimas – kupinas išbandymų, pasiaukojimo, dažnai ženklinamas netektimis, bet kartu jis velniškai įdomus, prasmingas ir nenuobodžiaujantis. Džiugu, kad besibaigiant metams jaučiamės sustiprėję, išmokę, pajautę, atradę, patikėję ir tapę geresniais kariais.

Visus metus patikimai, neužsikirsdamas veikęs kuopos „papildomas ginklas“ – fotoaparatas, suteikia galimybę prisiminti, pažvelgti į geriausias išdavikes, gyvas, nesuvaidintas, užfiksuotas - Emocijas.

 
 
 
 
 
 

Kupini gerų emocijų, ryžtingu, motyvuotu ir tvirtu judesiu veriame 2014-ųjų vartus. Už Tėvynę!

Gyvenimas - tai ne tos dienos, kurios praėjo, bet tos, kurios įsiminė. 
                                                                                  (P. Pavlenka)