CKB kuopos kariai Kariuomenės šaudymo čempionate
Parašė Tomas Bikelis   
Trečiadienis, 30 Gegužės 2012 08:53
Šių metų Gegužės 24-25 dienomis vykusiame Lietuvos Kariuomenės šaudymo čempionate CKB kuopos kariai savanoriai ltn. Žilvinas Juchnevičius ir vyr.eil. Tomas Bikelis atstovavo KASP 8 rinktinei ir užėmė aukštą 4 komandinę vietą. Surinkę 321 tašką nuo trečioje vietoje likusios LDK Gedimino štabo bataliono komandos atsilikome 4 taškais, o nuo laimėtojų, LDK Kęstučio MPB - vos 10 taškų. Šis aukštas rezultatas buvo pasiektas št.srž. Petro Virvičiaus KASP šaudykloje organizuotų treniruočių dėka.
8 rinktinės šaudymo automatiniu šautuvu komandai sekėsi prasčiau - užimta 15 komandinė vieta. CKB kuopos kario savanorio vyr.eil. Povilo Vaskino rezultatas buvo geriausias komandoje, jis surinko 171 tašką. Šaudantiems automatiniais šautuvais objektyviai buvo sunku varžytis su kitomis komandomis dėl įrangos trūkumo: kitos komandos naudojo galingus žiūronus ir net teleskopus, kuriais šaudant buvo koreguojama ugnis pagal 300 metrų atstumu matomas prakirtas. 8 rinkitinei vertėtų pagalvoti apie tokių žiūronų įsigijimą, jie ne tik padėtų pagerinti rezultatus varžybose, bet ir leistų sutaupyti laiko ir kuro treniruočių metu.
Čempionato organizatorių, LDK Kęstučio MPB, darbą galima įvertinti tiktai puikiai - viskas buvo kruopščiai suplnuota ir ir vyko itin sklandžiai. Ačiū!
Mums, civilinį darbą dirbantiems kariams savanoriams, šios varžybos buvo tarsi trumpos atostogos: pabudę rytais LDK Kęstučio MPB kareivinėse jautėmės tarsi sanatorijoje, matydami idealiai sutvarkytoje teritorijoje ošiančias pušis, o pietums kepdavomės gardžius, svogūnuose marinuotus šašlykus.